Čistiace systémy

Renomovaný nemecký výrobca BvL Group, GmbH pôsobí na trhu od roku 1860. Oblasti priemyselného prania dielov sa začal venovať od roku 1989 a dnes patrí divízia BvL Oberflächentechnik k popredným výrobcom na svetovom trhu. Ponúka zariadenia pre priemyselné čistenie dielov médiami na vodnej báze. Modulárna technológia ponúka širokú škálu možností, ktoré je možné prispôsobiť individuálnym požiadavkám.

Iba správnou kombináciou štyroch faktorov – techniky, času prania, chémie a teploty – je možné dosiahnuť optimálny čistiaci výsledok.

Všetky práčky BvL sú v štandardnom prevedení vybavené BvL patentovaným riešením kontroly stavu pracieho média -Libelle Fluid Control. Všade, kde záleží na kvalite a bezpečnosti procesu, sú zariadenia BvL tým správnym riešením.

Všetky pracie zariadenia majú nasledovné vlastnosti:

  • Pevná a celistvá konštrukcia a dlhodobá životnosť
  • Jednoduchá obsluha
  • Ľahko udržiavateľné vďaka dobrej prístupnosti údržbových otvorov
  • Vysoko kvalitné komponenty od renomovaných výrobcov (Siemens, Festo, KSB,…)
  • Kvalita „Made in Germany“

Odkaz na katalóg – Čistiace systémy BvL

Internetová stránka výrobcu: oberflaechentechnik.bvl-group.de/en/home/

 

Talianska firma Teknox pôsobiaca na trhu viac než 50 rokov sa zameriava na širokú oblasť riešení priemyselného prania od dielenských riešení až po automatizované linky. Poskytuje   inovatívne technológie na vodnej báze, ktoré sú schopné ponúknuť efektívne riešenia problémov spojených s povrchovou úpravou.

VYŽIADAŤ PONUKU