Filtre Iprotect

iprotect

Iprotect je inovatívny produkt navrhnutý tak, aby chránil elektronické komponenty pre priemyselné výrobné zariadenia, kompresory a elektrické motory od mastnej hmly a prachu. Tieto látky zabraňujú prúdeniu vzduchu stroja, čo spôsobuje poruchy vnútorných komponentov.

Iprotect je určený pre CNC stroje, všetky automatické stroje, chladiace systémy, tlačiarne, počítače, baliace stroje pre potraviny, chemický priemysel, farmaceutický aj textilný priemysel.

Iprotect ochranný filter sa aplikuje zvonka: po umiestnení Iprotect filter zhromažďuje a uchováva prach a mastnú hmlu vo svojej patentovanej pletenej textílii a zaisťuje pri súčasnej ochrane vnútorného filtra normálny priechod čerstvého a čistého vzduchu v stroji.

  • 30% úspora nákladov na údržbu
  • Žiadne prestoje
  • Žiadne otvorenie rozvádzača
  • 1 Iprotect rolka = 2 roky celkovej ochrany
  • Výmena filtra za 5 sekúnd
  • Zabránenie šíreniu škodlivých častíc
  • Vizuálna kontrola vám umožňuje pravidelne meniť filter

Dostupné vo verziách:

- pre elektroinštalačné skrine a rozvádzače

Iprotect je určený pre automatické stroje, chladiace systémy, tlačiarne, počítače, PC, baliace stroje pre potravinársky, chemický, farmaceutický, textilný priemysel ako aj pre CNC stroje. Ochranný filter Iprotect sa aplikuje externe: po nasadení Iprotect zhromažďuje a zadržuje prach a mastnú hmlu vo svojej patentovanej pletenine a zabezpečuje, pri ochrane vnútorného filtra, normálny priechod čerstvého a čistého vzduchu do stroja.

- pre kompresory

Iprotect Air je ideálny pre kompresory, chladiace systémy a výmenníky tepla. Iprotect Air má hrubšiu tkaninu, ale nižšiu pórovitosť ako Iprotect a je navrhnutý tak, aby zabezpečil lepší prietok vzduchu a zabránil prehriatiu. Iprotect Air zachytáva prach a nečistoty a zaisťuje normálny vstup čerstvého vzduchu do stroja.

- pre elektrické motory

Iprotect Motor je ideálnym riešením pre ochranu elektromotorov. Vďaka patentovanému systému a opakovane použiteľnému držiaku z polypropylénu možno tento filter aplikovať na akýkoľvek druh elektromotora.

VYŽIADAŤ PONUKU