Chladiace a mazacie kvapaliny – Vaše výhody

Chladiace a mazacie kvapaliny

Blaser-LiquidTool-Logo-CZ-uprava

Tekutý nástroj – viac ako chladiaca a mazacia tekutina.

Internetová stránka výrobcu: www.blaser.com

Chladiace a mazacie kvapaliny Blaser šetria čas a peniaze

Tekutý nástroj je viac ako len pomocný prostriedok na výrobu dielov. S ním ušetríte čas a peniaze a zároveň chránite ľudí a životné prostredie.

-5%

Zníženie výrobných nákladov

Zvýšená dostupnosť stroja pomáha nášmu zákazníkovi lepšie plánovať výrobný proces a tým znižovať náklady. 

 

+9%

Investícia do chladiacej a mazacej kvapaliny

Správna chladiaca a mazacia kvapalina Blaser tvorí len 0,5 % výrobných nákladov vyrobeného polotovaru, ale u nášho zákazníka ovplyvňuje až 99,5 % výrobných nákladov.

-25%

Zníženie nákladov na nástroje

Náš zákazník šetrí náklady na nástroje tým, že znižuje opotrebenie a zvyšuje životnosť.

Vyššia produktivita

Staráme sa o to, aby ste mohli v danom čase vyrábať viac dielov. Optimalizáciou výrobného procesu a dlhodobo stabilnými chladiacimi mazivami môžete zvýšiť počet otáčok, posuvov a rýchlostí, ako aj životnosť svojich nástrojov.

Maximálna bezpečnosť

Odjakživa nám ležala na srdci najlepšia možná kompatibilita našich chladiacich mazív pre užívateľa, maximálna bezpečnosť na pracovisku a šetrný prístup k životnému prostrediu. Výsledkom je menej strát zo zdravotných dôvodov a lepšia motivácia zamestnancov.

Bezpečné procesy

Pomáhame vám k bezporuchovej výrobe. Pritom Vám pomáhame vytvárať stabilný proces a predchádzať možným problémom v počiatočnej fáze. Vďaka tomu získaná vyššia dostupnosť stroja Vám pomôže lepšie naplánovať výrobný proces.

Výsledky obrábania v najvyššej kvalite

Pomáhame vám vyrábať kvalitatívne lepšie a stabilnejšie. Budete ťažiť z viditeľne lepšej kvality povrchu, vyššej presnosti a menšieho kolísania kvality. Dôsledkom toho ušetríte náklady na dokončenie a znížite množstvo nepodarkov.

 

Lepšia hospodárnosť

Pomáhame Vám pri ekonomickejšej výrobe. Ušetríte náklady na nástroje, ktoré znižujú opotrebovanie a zvyšujú životnosť. Vďaka  dlhej životnosti našich chladiacich mazív znížite náklady na čistenie stroja a ušetríte náklady na likvidáciu odpadu. Stroje sú lepšie dostupné a personál pracuje efektívnejšie. 

VYŽIADAŤ PONUKU