AMB veľtrh v Stuttgarte opäť príjemne prekvapil

< späť na všetky novinky  

 

 

 

Od 13. do 17. septembra sa v Stuttgarte konal 20. ročník AMB veľtrhu kovoobrábania AMB. Opäť priniesol množstvo noviniek, stretnutia s odborníkmi z obrábacieho a kovospracujúceho priemyslu. Prišli dodávatelia popredných svetových značiek z celej Európy, zástupcovia združení, top odborníci z odvetvia aj novinári. Postrehy z veľtrhu zachytil Ing. Peter Šebök zo spoločnosti Imexim TS.

Čo nové veľtrh priniesol

Jeden z top veľtrhov opäť nesklamal a rozvíril vody strojárskeho priemyslu v tom najlepšom zmysle. Hlavnými témami boli digitalizácia, automatizácia a udržateľnosť. Prekvapil vysokým počtom vystavovateľov, čo ponúklo široké možnosti na nadviazanie nových obchodných kontaktov, ale i priestor pre zaujímavé a podnetné diskusie, o ktoré nás covid za posledné dva roky ukrátil.

Nedá mi nespomenúť priateľskú a doslova pozitívnou energiou nabitú atmosféru, ktorá panovala tak na strane návštevníkov, ako aj na strane vystavovateľov. Enormný záujem o nové technológie sa niesol počas celého veľtrhu. Akoby sa ekonomická kríza na istý čas z našich životov vytratila, aj keď ekonomické analýzy hovoria čosi iné. Každý, kto tu bol, mal možnosť zažiť radosť z napredovania strojárskeho priemyslu. Veľtrh AMB to nielen potvrdil, ale opäť aj príjemne prekvapil.

Svetoví vystavovatelia, naši obchodní partneri, výrobcovia strojov preukázali obrovskú chuť posúvať sa vpred, čo dokázali aj počas prezentácií nových technológií. Veľtrh AMB priniesol veľa aha momentov. Som rád, že som mohol byť toho súčasťou, stretnúť sa s našimi obchodnými partnermi, nadviazať nové kontakty a zažiť stretnutie svetových odborníkov naživo.

 

V dňoch od 4. do 7. októbra 2022, sa v Brne konal Medzinárodný strojársky veľtrh – MSV 2022. Radi sme vás privítali v hale F, v stánku 041A, hneď vedľa nášho dlhoročného partnera spoločnosti BLASER Swisslube CZ. Predstavili sme vám kvalitné portfólio veľkých obrábacích CNC strojov, nami zastúpené značky svetových výrobcov: IBARMIA, JUARISTI, GEMINIS, GMTK, LAGUN. Odprezentovali sme aj čistiace a odmasťovacie zariadenia od renomovaných výrobcov BvL Oberflächentechnik a TEKNOX. 
V stánku sme pre vás pripravili zariadenie na priemyselné čistenie dielcov médiami na vodnej báze či košovú práčku NIAGARA EM 480-1T s otáčaním okolo horizontálnej osi.

https://www.engineering.sk/clanky2/stroje-a-technologie/28985-amb-veltrh-v-stuttgarte-opaet-prijemne-prekvapil