IMEXIM TS predstavuje pracie zariadenia TEKNOX

< späť na všetky novinkyObjavte inovatívne technológie pre efektívne riešenie priemyselného prania a odmasťovania vašich dielov
  • Široká škála pracích zariadení, od najmenších jednotiek vhodných do malých dielní a autoservisov:


LAVAPEN –  určený na manuálne čistenie malých a stredných súčiastok pomocou stlačeného vzduchu (až do 80 Barov) alebo vody (do 60°C).

 

SIMPLEX – je jednoduchý systém určený na automatické pranie malých, stredných až veľkých dielov. Kapacita prania je od Ø78cm a 100kg až do Ø200cm a 800kg. 

 

  • Až po veľké čistiace a odmasťovacie zariadenia pre špecifické požiadavky

ROTOR – čistí diely uložené v košoch, ktoré sa otáčajú okolo horizontálnej osi sprejovaním a ponáraním do kúpeľa.

ROBUR – Na rotujúci kovový kôš je možné uložiť veľké množstvo malých dielov, alebo veľké a ťažké diely. Tento systém môže mať až 3 veľkoobjemové nádrže na vodu a pracie médium.

ROUNDJET – Pračka dielov s otočným stolom pre malé a stredné súčiastky s nenáročným cyklovým časom. 

TUNNEL – Priebežná práčka pre sériovú výrobu

Teknox má viac ako 50 rokov skúseností a za sebou viac ako 10 000 vyrobených priemyselných práčiek, s množstvom spokojných zákazníkov. Prezentujeme Vám niekoľko referenčných modelov z celkového počtu 26 modelových rád, s neobmedzeným množstvom úprav pre dosiahnutie úplnej spokojnosti zákazníka. Stačí si vybrať.

Imexim TS Vám v spolupráci s firmou Teknox ponúka pomocnú ruku pri identifikácii a analýze potenciálnych požiadaviek na počet praných kusov a požadovanú čistotu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť ideálne riešenie za najlepšiu cenu. Takisto poskytujeme záručný a pozáručný servis a predaj náhradných dielov a pracích médií. 

V prípade záujmu, alebo iných otázok nás neváhajte kontaktovať:
+421 2 3266 3611, mailba@imeximts.sk
       
S pozdravom,


Tím spoločnosti IMEXIM TS, a.s.