MSV Brno 2017: Ďakujeme za návštevu a čas, ktorý ste strávili s nami!

< späť na všetky novinkyRadi by sme sa touto cestou poďakovali všetkým svojim obchodným partnerom a zákazníkom za návštevu nášho stánku na výstave MSV Brno 2017 , ktorá sa konala v dňoch od 9. do 13. októbra 2017.

Bolo nám cťou a potešením sa s Vami stretnúť a zároveň sa zúčastniť inšpirujúcich konverzácií. Boli sme milo prekvapení množstvom návštevníkov a veľkým záujmom o vystavované výrobky. Veľký záujem bol o vysokovýkonné 5-osé obrábacie centrum IBARMIA ZVH 45 STAR s pohyblivým stĺpcom a fixným stolom určené pre obrábanie veľkých obrobkov od spoločnosti  IBARMIA INNOVATEK zo Španielska. Nemalému záujmu sa tešilo aj odmasťovacie a pracie zaradenie BvL Niagara a zariadenie Libelle monitorujúce podiel oleja, čistotu a koncentráciu pracieho média od spoločnosti BvL Oberflächentechnik z Nemecka.

Našu účasť na MSV Brno 2017  hodnotíme ako veľmi úspešnú a aj práve vďaka Vám počet návštevníkov naplnil naše očakávania.

Veľmi si vážime Váš záujem o naše výrobky a služby a veríme, že naše stretnutie prispeje k novým možnostiam vzájomnej spolupráce.

ĎAKUJEME!

virtuálna prehliadka stánku

Tím spoločnosti Imexim TS, a.s.