Pranie bez kompromisov.

< späť na všetky novinkyNadviazali sme novú spoluprácu s talianskym výrobcom Teknox.  Rozširujeme tak pre vás portfólio pracích a odmasťovacích zariadení.

Firma Teknox pôsobiaca na trhu viac než 50 rokov sa zameriava na širokú oblasť riešení priemyselného prania od dielenských riešení až po automatizované linky. Ponúka riešenia pracích zariadení na vodnej báze.

UNIX

Produktová rada pre automatizované pranie malých a stredných kusov. Kvalita čistenia je dosiahnutá pomocou pomaly rotujúceho koša a vysokotlakých dýz.

ROBOCLEAN

Zariadenia určené na pranie veľmi zložitých dielov. Vďaka malým rozmerom je možné toto pracie zariadenie použiť ako súčasť robotizovanej sústavy.

ROBUR

Produktová rada pre automatizované pranie veľkých a ťažkých kusov. Nosnosť koša je prispôsobená vyšším hmotnostiam praných dielov, špeciálne trysky umiestnené na ráme. Možnosť použitia dvoch nádrží – oplach, pranie –  vo verzii 2B.

ROUNDJET

Pracovný cyklus tohto pracieho zariadenia pozostáva zo šiestich fáz. Po naložení v nákladnom priestore kus v zariadení kontinuálne rotuje, až kým sa čistý nevráti do východiskového bodu, v ktorom je možné ho zo zariadenia vybrať.

ROTOR

Pracie zariadenie rotačného typu, v ktorom je možné využiť nasledovné programovateľné funkcie:

  • Pranie kusov ponorených v pracom médiu.
  • Čistenie postrekom.
  • Čistenie ultrazvukom.
  • Ofukovanie stlačeným vzduchom.
  • Sušenie horúcim vzduchom.
  • Vákuové sušenie.

TUNNEL

Systém priebežného prania pozostáva z niekoľkých komôr, v ktorých sa diel priebežne perie, oplachuje, ofukuje a suší.

WORKSHOP DIVISION

Tieto pracie zariadenia sú využívané v malých dielňach od rôznych auto-moto servisov, autobusových alebo vlakových dielní až po firmy, ktoré pôsobia v petrochemickom a kozmetickom priemysle.

 

Pozrieť video: