Prečo je BvL na špici medzi výrobcami čistiacich systémov?

< späť na všetky novinkyPrečo je BvL na špici medzi výrobcami čistiacich systémov?

Okrem dômyselných zariadení, ktoré sú navrhované s ohľadom na požiadavky každého zákazníka a dlhoročných skúseností, sú to aj neustále inovácie. Jednou z týchto inovácií je aj „Smart Cleaning“ – Inteligentný systém pre monitorovanie pracieho procesu.


Inteligentné čistenie

Pre dosiahnutie vysokej čistoty dielov je nutné brať do úvahy množstvo faktorov, ktoré sa môžu v čase meniť. Počas procesu prania sa parametre pravidelne menia. Tento fakt komplikuje udržanie požadovanej čistoty.
Typ a stupeň znečistenia dielov sa môže líšiť. S každým pracím cyklom sa zvyšuje znečistenie v nádrži, koncentrácia čistiaceho prostriedku klesá a filtračné vrecká sa plnia. Na konci musí byť však výsledok čistenia identický.

Riešením je „Smart Cleaning“ –  „mysliaci“ čistiaci systém.
Stav systému môže byť prezentovaný jasným štruktúrovaným spôsobom. 

Výhody
Smart Cleaning mení čistiace systémy BvL na inteligentné. Rôzne aplikácie „Smart Cleaning“ zobrazujú hodnoty procesu v reálnom čase, pričom sa tieto procesy sami regulujú. Vďaka tomu nie je potrebný žiadny zásah užívateľa. Systém sa riadi sám.

Inteligentný je aj ekologický!

„Smart Cleaning“ znamená aj zabezpečenie čistiacich procesov ekologicky.
Zníženie spotreby energie a vody a optimalizácia použitia čistiacich prostriedkov má veľmi pozitívny vplyv na životné prostredie.
Riadenie odvádzaného vzduchu znižuje teplo, ktoré systém vydáva do prostredia, zatiaľ čo riadenie sušenia znižuje spotrebu elektrickej energie.
 

Funkcie „Smart Cleaning“:

Monitorovanie a riadenie systému:

  • Riadenie odvádzaného vzduchu
  • Riadenie sušenia
  • Predpoveď údržby vákuového filtra
  • Predpoveď výmeny vreckového filtra

Monitorovanie média:

  • Libelle fluid Control (Monitoring znečistenia pracej kvapaliny)
  • Riadenie čistiaceho prostriedku

Monitorovanie dielov:

  • Libelle oil control solo (Kontrola olejového znečistenia dielov)
  • Identifikácia dielov (Automatické čítanie čiarových kódov na dieloch)
  • Libelle product control (Vizuálna kontrola komponentov pred a prípadne aj po čistení)

Sme výhradným predajcom pre spoločnosť BvL Oberflächentechnik v Slovenskej a Českej republike od roku 2005. Svojim klientom ponúkame to najlepšie čistiace riešenie. Najmodernejšie priemyselné čistiace systémy čistia, odmasťujú a odhrotujú kovové a nekovové komponenty každého druhu. Nezáleží na tom, či ide o diely s náročnou geometriou alebo objemné ťažké diely.