Spoločnosť IMEXIM TS na veľtrhu MSV 2019 predstavila veľmi úspešný model IBARMIA ZVH-45 STAR.

< späť na všetky novinkySpoločnosť IMEXIM TS na veľtrhu MSV 2019 predstavila veľmi úspešný model IBARMIA ZVH-45 STAR – 5-osové obrábacie centrum s výkyvnou hlavou a otočným integrovaným stolom Ø 800 mm s riadením Heidenhain TNC640 HSCI.

Stroj je osadený štandardným vretenom od frmy Kessler, s výkonom 39 kW/187 Nm a 12 000 ot/min. Hlava vretena je plynulo výkyvná v rozsahu + – 105°. Zásobník nástrojov má kapacitu 60 pozícií. Vďaka možnosti využitia deliacej steny je možné zvýšiť produktivitu obrábaním v jednej časti stroja a zároveň upínaním v druhej časti stroja. Radi by sme dali do pozornosti našu akciu na tento model stroja. Obmedzený počet objednávok sme schopní zrealizovať a nainštalovať u zákazníka do jedného mesiaca!

Ďalším úspešným premiérovým modelom bol horizontálny sústruh GEMINIS GT5i G2 – 1200 x 4000. Tento stroj sa od svojho predchodcu líši vyššou pevnosťou, vylepšenou ergonómiou a bohatším inovatívnym vybavením. Novinkami sú napríklad „Smart Tailstock“ funkcia, ktorá počíta tepelné odchýlky na koníku, alebo MES software „Smart Manufacturing“. Toto je len časť z toho, čo spoločnosť IMEXIM TS svojim zákazníkom ponúka. V neposlednom rade by sme sa veľmi radi poďakovali za každú návštevu nášho stánku, príjemné stretnutia a prejavenú dôveru.

V neposlednom rade by sme sa veľmi radi poďakovali našim zákazníkom za každú návštevu nášho stánku, príjemné stretnutia a prejavenú dôveru.
Ďakujeme!

Bližšie informácie: +421 2 3266 3611, mailba@imeximts.sk