Zaostrené na EMO

< späť na všetky novinkySpoločnosť IMEXIM TS, a.s. Vás pozýva na veľtrh EMO 2019 v Hannoveri, ktorý je považovaný za top udalosť roka v kovoobrábaní.

Najväčším lákadlom spoločnosti GEMINIS (hala 26/ stánok D02), výrobcu horizontálnych sústruhov, bude predstavenie verejnosti absolútnej novinky – sústruhu GT5 G2 1200x4m. V tomto novom modeli GEMINIS optimalizoval konštrukčné časti stroja a prepracoval kľúčové prvky, ako sú vreteníky, vedenia a lože, dosahujúc tak ešte väčšiu tuhosť a presnosť obrábania. Krytovanie stroja bolo taktiež inovované. Nový atraktívny a avantgardný dizajn zaručuje dobré odvádzanie triesok a chladiacej kvapaliny. Radu GTi je možné dovybaviť aj novým príslušenstvom, vďaka ktorému sa zo stroja GTi stane multi-procesný sústruh Do tejto rady GTi sú začlenené nové doplnky, vďaka ktorým je stroj GTi multiprocesný.

Tento najnovší sústruh od spoločnosti GEMINIS následne predstavíme na veľtrhu MSV v Brne (hala P, stánok 104).

Spoluvystavovateľom bude aj sesterský výrobca multifunkčných vertikálnych a horizontálnych sústruhov – spoločnosť GMTK.

Do pozornosti dávame stánok španielskeho výrobcu frézovacích a vyvrtávacích centier –  spoločnosti JUARISTI  (hala 13/ stánok B03). Spoločnosť predstaví výhody nového multifunkčného centra TH3-MT, nové portfólio 5-osých univerzálnych frézovacích hláv, viacpaletový systém FMS, vysokorýchlostnú výmenu nástrojov, nový sústružnícky stôl s doskou  Ø1.600 mm (opcia do max. Ø2.000 mm), max. otáčkami 400 ot. min-1 a nosnosťou do 5 ton pre sústruženie a 10 ton pri frézovaní, vybavený automatickým vyvažovacím systémom.

Taktiež Vás pozývame do expozície španielskeho výrobcu vertikálnych obrábacích centier  – spoločnosti IBARMIA(hala 13/ stánok B56). Spoločnosť predstaví novinky v portfóliu 5-osých obrábacích centier.

Pracie zariadenia na čistenie priemyselných komponentov vám predstaví spoločnosť BvL Oberflächentechnik v hale 11/stánok F35.

Spoločnosť Blaser Swisslube, výrobca  chladiacich emulzií a rezných olejov (hala 6, stánok J60), na veľtrhu EMO určite ohromí svojich návštevníkov prítomnosťou amerického CNC výrobcu a súčasne hviezdy reality show Titana Gilroy-a.

Za náš tím IMEXIM TS sa s Vami rád stretne náš obchodný riaditeľ, pán Peter Šebök,  ktorý bude prítomný v dňoch 18.9. – 19.9.2019. Pre vopred dohodnuté osobné stretnutie poskytujeme návštevníkom bezplatné vstupenky.

Pre bližšie informácie alebo dohodnutie osobného stretnutia na EMO: 02/3266 3611, 0903 788 665, mailba@imeximts.sk